Antalya Buderus Kombi Bayi, Antalya Doğalgaz Firmaları, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

ANTALYA DOĞALGAZ FİRMALARI

ANTALYA DOĞALGAZ FİRMALARI

ANTALYA DOĞALGAZ FİRMALARI arasında Antalya ilinde doğalgaz sektöründe hizmet veren firmaları  sınıflandırarak inceleme yapar isek daha anlaşılır bir sonuca ulaşmış oluruz.

1- Enerya Doğalgaz A.Ş. dağıtım şirketinden yetki almış firmalar. Bu firmalara www.dogalgazfirmalari.net veya enerya'nın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu firmaları biraz inceleyelim. Enerya'dan yetkili doğalgaz firmalarında en azından firma sahibi veya çalışanlarından biri makine mühendisi olma zorunluluğu vardır. Bu yapılacak işe bakış açısından bir fark oluşturmaktadır. Yani usta mantığı ile değil mühendis mantığı ile iş yapan firmalardır. İkinci bir avantaj ise gaz açım süreleri ile ilgilidir. Enerya yetkili doğalgaz firmaları proje ve gaz açım işlemlerini kendi bünyelerinde yaptıkları için gaz açım süreleri kısalmakta uzun süreler beklemek zorunda kalınmamaktadır.

2- Doğalgaz tesisatı yapmaya yetkisi olmayan firmalar ki bunlar firma görünümünde kaçak çalışan firmalardır. Bu firmalar maalesef her sektörde olduğu gibi doğalgaz sektöründe de vardır. Bu firmalardan uzak durmakta fayda vardır. 


antalya doğalgaz firmaları